stazisti

Stážisti

Do našeho týmu marketingové firmy pod značkou Inovativní Marketing Černý hledáme skryté talenty, kteří se chtějí aktivně zapojit do chodu marketingové společnosti. Hledáme někoho, kdo má rád výzvy, chce se něco nového naučit a využít svůj skrytý potenciál. Jestliže nemáš zkušenosti, nevadí, naučíme tě vše, co budeš k práci potřebovat. Teď je ta doba, kdy se připojit k nám, vydělat si a ještě si užít a mít čas i na soukromý život, který je tak důležitý!

    Nabízíme

  • Práce na HPP nebo IČo
  • Podíl z každé zakázky
  • Perspektivní uplatnění v rámci firmy
  • Kariérní růst
  • Home office
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 dní pracovního volna na vyřizování osobních záležitostí + pracovní volno

    Náplň práce

  • Akvizice klientů
  • Komunikace se zákazníky (Telefonický kontakt / Osobní jednání)
  • Administrativa spojená s tvorbou a realizací marketingové strategie
  • Řízení projektů
  • Přirozený talent stát se silným článkem týmu
  • Samostatné a aktivní řešení problémů

Místo výkonu: Brno, Malinovského náměstí
Nástup: ihned
Podklady: zašlete CV a motivační dopis nebo je přineste osobně (po předchozí domluvě)
Kontakt: Lubomír Černý – lubomir@imcerny.com / +420 601 339 007 (Po-Pá od 9 do 17)