Cenová a obchodní strategie IMCerny

Minulý týden byla má známá u kartářky. S mírně skeptickým úsměvem jsem si vyslechl zaručené prognózy jejího budoucího života a zdvořile kýval hlavou nad blahobytem, který se k ní dozajista řítí. Když po chvíli zcela nečekaně došly pozitivní předpovědi a odebrali jsme se tedy do temnějších zákoutí věštby, solidárně jsem se mračil při varování možného nebezpečí, které kolem ní bude brousit zřejmě v únoru, ale pak jsem zbystřil. Kartářka zmínila i naši firmu! Podle ní se IMCerny neumí ocenit. I když jsem tomu zprvu nepřikládal velkou váhu, hlodalo to ve mně, protože na náhodu, přiznám se, nevěřím.

Při té práci si nešlo nevzpomenout na dobu, kdy naše firma vznikala a utvářely se tak i ceny jednotlivých služeb. Na počátku jsme vycházeli z toho, že naše služby jsou komplexní, není proto potřeba mít několika set procentní marži na každém výrobku. Proč taky, když víme, že zákazníci s námi budou spokojení. Zdá se vám toto tvrzení arogantní? Možná. Vycházíme však pouze ze zkušeností, které jsme nasbírali. Chcete-li se dozvědět, v čem se tedy lišíme, neopomeňte shlédnout již zmíněné video, které si můžete přehrát kliknutím ZDE.

Ale zpět k cenové strategii. Tím, že máme komplexní služby a nižší marži, vytváříme tlak sami na sebe. Rozumějte, abychom dosáhli stejného zisku jako konkurence, musíme být skutečně dobří a našim klientům realizovat ne jednu ale hned několik služeb. Zákazník si tedy může snadno ověřit, že o věcech jen planě nemluvíme, ale že skutečně umíme to, co prezentujeme. A spokojený zákazník si to nenechá jen pro sebe, ten doporučí dál.

Chápu, že konkurenční firmy, které se specializují třeba jen na vytvoření webových stránek a zákazník u nich tak „nakoupí“ jen jednou, ho musí, jak se patří, vyždímat. Aneb dokud je na udičce, jen ať se mrská. Ale co dál? Jistě, po realizaci svého daného projektu mohou získat kladné ohodnocení hodné jejich profesionality, ale také zároveň nálepku předraženosti. A o tu my nestojíme.

Nebojím se říct, že nejsme takoví profesionálové, ale zato děláme vše poctivě a se zaujetím, což se odráží na našich výsledcích. Pracujeme tak, aby byl náš zákazník spokojený a mluvil o nás s nadšením.

Líbí se Vám naše strategie? Podpořte nás odebíráním videí nebo nám dejte Like. A pokud Vás náš přístup oslovil, zavolejte nám, napište email nebo se zastavte v naší kanceláři v centru Brna. Jsme tady pro Vás.

Kontaktujte nás

+420 702 053 783
podpora@imcerny.com

Nebo nás navštivte v kanceláři:
Špitálka 23a
602 00 Brno

Máme otevřeno Po-Pá: 9:00 - 16:00
Virtuálně: Nonstop

BON 5 s.r.o.
IČo: 241 51 017, DIČ: CZ24151017
IČP: 1011560291
Fakturační adresa:
Labská 5/217
625 00 Brno

Společnost je vedená pod spisovou značkou
C 183341 u Městského soudu v Praze

Lubomír Černý
IČo: 87528801
IČP: 1011560160

Copyright 2016 - 2018 IMCerny © všechna práva vyhrazena

Starší příspěvky:
Facebook Live Stream Videa už nejen z mobilu!

Video je jednoznačně tahoun moderního sociálního života. V době, kdy jsou lidé znavení neustálým čtením, je zpestření v podobě byť...

Zavřít