AAccounting-blur-business-1028726 (1)

Úspora nákladů

díky rychlé a přesné komunikaci

Chcete kvalitní logo, vizitky, webdesign nebo jinou grafiku, ale nehodláte dát za to 20 000 Kč? Jde to. Nejdříve totiž děláme hrubé návrhy, často jen rukou a podle toho rychle najdeme to, co se Vám líbí, vystihuje Váš projekt a zaujme zákazníky.

Art-blur-close-up-450273 (1)

Zhotovení loga

v několika variantách podle Vašich přání

Po hrubých návrzích začneme tvořit konkrétní logo. Uděláme ho v několika variantách až vznikne finální podoba. Celkově tak dokážeme celý proces několikanásobně zrychlit, Vy jste celou dobu u tvorby a díky tomu snižujeme i náklady.

soutezni-mafie

Symbolika

vyjádří to, kdo opravdu jste

Design není jen o tom, aby upoutal pozornost zákazníka, ale aby přesně vyjadřoval hodnoty, které má Váš business. Správně zvolené provedení vydá za víc než 1000 slov.

Pexels-photo-374906 (1)

Psychologie

“drobnosti” rozhodující o úspěchu

Důležitá je i volba barevné palety a velikost jednotlivých prvků, protože i tyto “drobnosti” rozhodují o úspěchu. Grafika, design a představivost stále působí na naše podvědomí, tak proč toho nevyužít.

Desk-laptop-mac-69432 (1)

Web design

aneb dojem není jenom pojem

Moderní, svěží, jednoduché. Nebo tradiční, luxusní, vyjadřující kvalitu? Pokud máte luxusní výrobek, ale stránky to nevyjadřují, zákazník si toho všimne a půjde raději jinam. Proto je důležité se zaměřit na celkový dojem.

stocLogo-k-photo

Logo design

řekne víc než 1000 slov

Logo má vystihovat Vaše zaměření, má být poutavé, lehce zapamatovatelné a jednoduše reprodukovatelné. Nejdříve s Vámi strávíme nějaký čas, abychom pochopili, v čem je Váš business jedinečný, v čem se liší a podle toho začneme tvořit.

Accomplishment-achievement-adult-1059120 (1)

Corporate identity

aneb jak se lidem dostat až pod kůži

Tato oblast je velice důležitá pro budování značky Vaší firmy. Pro běžnou korespondenci je nutné mít hlavičkový papír, pro prezentaci vyladěný design, na schůzku jít s firemní propiskou. Sladěný koncept si zákazník lépe zapamatuje a až ho někde uvidí, hned si na Vás vzpomene.

Business-card-card-close-up-704150 (1)

Vizitky, letáky, polepy

nežijeme přeci jenom online

Tiskoviny stále hrají v dnešní době velkou roli. Proto kromě online designu zvládáme i offline design, ať se již jedná o vizitky, billboard nebo polep auta.

Achievement-adult-agreement-1153213 (1)

A co dál?

no přeci texty!

Každý design však potřebuje ten správný obsah v podobě mota, sloganů, nebo textů na leták. I toto zvládáme a rádi Vám s tím pomůžeme.

Ceník

designu a grafických prací
Grafické práce (tvorba)
1 250 Kč/h
Korekce
590 Kč/h

Už jen krůček!

Taky chcete nové logo či grafiku, která upoutá pozornost zákazníků? Napište nám nezávazně svou představu.