nejinovator-mailing-2016-nominovani-portfolio

Mailing

který má výsledky

Emailové kampaně jsou sice starým nástrojem, ale stále dosahují těch nejlepších výsledků. Úspěšná emailová kampaň má 10% otevření emailu a následně 10% kliknutí na odkazy v mailu. Naše mailové kampaně jsou tvořeny tak, aby tyto výsledky byly vždy splněny.

mailing-ceska-veda-do-sveta-rijen-2016-portfolio

Konec spamu

Mnoho emailů, které v dnešní době dostáváme, končí ve spamu a zanikne tak ve schránce. Je to způsobeno tím, že obsahují mnoho obrázků a málo textu. Spamové filtry takové email zachytí a nedoručí. My jednotlivé kampaně před odesláním vždy testujeme a již dlouhodobě dosahujeme výsledku 10 bodů z deseti!

mailing-atadep-portfolio

Design

pokud má email zaujmout, musí hezky vypadat

Grafické zpracování je důležité pro každého příjemce, protože mu pomáhá se v obsahu mailu zorientovat. Protože chceme zákazníky zaujmout, upravujeme každý email tak, aby byl jedinečný.

Mailing texty

Texty

co se čtou sami

Pro vaše emailové kampaně vytvoříme texty, které jsou poutavé a krátké čili úderné. Zákazníkům tak šetříme čas a pomáháme k vyšší proklikovosti jednotlivých odkazů.

školka

Statistiky

nejsou nuda

Každou emailovou kampaň podrobně sledujeme pomocí statistik, které vám po skončení kampaně samozřejmě okomentované dodáme. Sami pak vidíte výsledek i co stálo za jeho úspěchem či neúspěchem. Na vyžádání vám dodáme i statistiky v průběhu kampaně.

email

Segmentace

protože třídění má smysl

Pokud chcete zvyšovat účinnost emailových kampaní, můžete segmentovat své zákazníky podle mnoha kritérií. Zákazníka, kterého zajímá kuchyňské nádobí neohromíte s nabídkou na zahradní nábytek. Personifikace emailových kampaní je hudbou budoucnosti, která přichází již nyní.

emailing-imcerny

Automatizace

Emailové kampaně mohou fungovat i automaticky. Vytvoříme procesní mapu a souhrn pravidel, která na sebe navazují. Oslovíme tak cíleně a s vysokou úspěšností. Například pokud je životnost zakoupeného výrobku dva roky, můžeme zákazníkovi měsíc před vypršením lhůty poslat email s novou navazující nabídkou.

vyhra-souteze

Report

na pořádném vyhodnocení nám záleží

Umíme kvalitně zpracovat reporty pro mailingové kampaně. Přesně zaměříme a zhodnotíme veškeré údaje. Díky vypracovanému přehledu víme co zafungovalo i kde je třeba utáhnout pár šroubků. Probereme podrobně výsledky, zajistíme zpětnou vazbu, kontrolu a navrhneme vylepšení.

mailing

Strategie

stojí na pevných základech

Nevíte kdy, který email poslat a bojíte se, že budete zákazníky otravovat? Vytvoříme vám procesní mapu a souhrn pravidel pro emailové kampaně tak, abyste věděli kdy poslat jaký typ emailu. Ať už jde o poděkování za nákup, další nabídku, novinky, návody a další.

home3-test-bg

Šablona

uvařená podle chuti

Při na každé spolupráci vytvoříme šablonu emailu na míru tak, aby přesně odpovídala vašim požadavkům. Umíme to s několika redakčními systémy, které vybíráme podle potřebných funkcí, ceny a spolehlivosti. Zajistíme vám systém, který nezklame.

web-profime

A co dál

kvalitní web

Emailové kampaně nejčastěji odkazují na webové stránky. Pokud prodeje stále rostou pomalu, je třeba upravit webovou prezentaci tak, aby snadno splnila požadavky. Kámenem úrazu se stávají stránky, které nejsou aktuální nebo nefunguje nákupní košík. Veškerá snaha tak přijde vniveč.

Ceník

emailových kampaní
Vytvoření šablony

+ otestování

2 490 Kč
Grafika, Texty a rozesílka kampaně
2 490 Kč

Už jen krůček!

Taky chcete budovat loajalitu se svými zákazníky? Napište nám.