souteze-na-fb

Soutěže nejen na facebooku

aneb kdo si hraje, nezlobí

Soutěže jsou skvělým marketingovým nástrojem pro všechna stádia vašeho businessu. Ať již začínáte, nebo naopak potřebujete budovat se zákazníky dialog. Dáte o sobě vědět, odlišíte se od konkurence, získáte kontakty na své fanoušky a pracujete s loajalitou. Když pak zákazník dospěje do fáze hledání, vzpomene si na Vás.

dejte-o-sobe-vedet

Dejte o sobě vědět

a získejte nové fanoušky

Soutěže jsou skvělé pro rozšíření povědomí o Vašem výrobku, službě, či značce. Nejenže Vám získají nové fanoušky, ale zároveň rozšíříte maximálně dosah, takže upoutáte mnohem širší publikum, než jen pohou správou firemního facebooku.

mailing-budovani-databaze

Budujte mailovou databázi

a zjistěte více o svých fanoušcích

Díky jednoduchosti tohoto nástroje rychle získáte několik stovek emailových kontaktů (nebo telefonů) na všechny soutěžící, které potom můžete použít pro mailové kampaně. Zároveň je možné do formuláře požadovat i lokalitu, věk, či cokoliv jiného Vás napadne a potřebujete pro lepší práci se zákazníky.

budovani-loajality

V hlavní roli loajalita

protože věrný zákazník je levnější

Hlavním cílem soutěže však není získat ani fanoušky, ani maily, ale nabídnout primárně svým zákazníkům něco navíc. Prvek hry, soutěže, nejistoty je vzrušující a zákazníci to uvítají a jistě se odvděčí v podobě častějších nákupů. Protože kde se ke mě chovají hezky a starají se o mě, tam rád chodím.

responzivni-design

Responzivní design

protože soutěžit chceme i na mobilech

Pro každou soutěž vypracováváme unikátní design v souvislosti s výhrou nebo firemním designem klienta. Kromě designu soutěže však zpracováváme i vstupní stránku (FanGate), příspěvek na zeď, a to tak, aby vše bylo v maximální kvalitě.

programovani-testovani

Programování a testování

dvakrát měř a jednou řež

Před spuštěním každé soutěže provádíme testování na různých zařízeních, abychom věděli, že vše skutečně funguje. Finální slovo máte Vy, když je soutěž dle Vašich představ, spouštíme kampaň.

fotosoutez

V čem se liší

fotosoutěž od klasické soutěže

Fotosoutěž funguje na podobném principu jako soutěž, nicméně cílem není vyplnění jednoduché otázky, ale nahrání fotky. Ale POZOR! Tím, že musí soutěžící udělat tu správnou fotku a nahrát ji do soutěže vyžaduje více práce! Proto výsledek bývá často nižší než u klasické soutěže na sociálních sítích.

vyhra-souteze

Jakou zvolit výhru?

podle výsledku, který čekáte

Od klient často slýcháme, co máme zvolit jako výhru? Pokud chcete hodně LAJKŮ a emailů, zvolte něco, co chce každý. Nejlépe elektroniku. Otázkou ovšem je, co s takovými emaily, když soutěží každý včetně těch, kteří nejsou mými zákazníky. Pokud však zvolíte svůj produkt / službu, budete mít méně emailů i fanoušků, ale víte přesně, že jsou to Vaši zákazníci.

pravni-podminky

Podmínky soutěže

a další právní náležitosti

Každá soutěž musí splňovat hned několik pravidel, a to jak pravidla facebooku, tak pravidla dané zákonem. Obsahem soutěže je také vytvoření soutěžních podmínek a podmínek o ochraně osobních údajů, aby vše bylo v pořádku a Vy měli co nejméně starostí.

soutezni-portaly

Soutěžní portály

a soutěžní skupiny pro maximalizaci výsledku

Abychom měli jistotu, že kampaň bude úspěšná, šíříme soutěž i skrze soutěžní portály a soutěžní skupiny, takže se o Vaší soutěži dozví co nejvíce lidí. Díky tomu víme, že každá soutěž je schopná získat cca 200-600 přihlášení emailem nebo sledováním stránky.

soutezni-mafie

Soutěžní mafie zasahuje

protože soutěžení je návykové

U každé soutěže je nutné počítat se skalními fanoušky a chronickými soutěžiteli. Proto databázi před losováním čistíme o duplicitní emaily, aby měl šanci na výhru každý (a nejen ten, který má 15 emailů). Tím zajistíme, že budete mít jasný přehled o REÁLNÝCH výsledcích.

mailing

A co dál?

jak mám využít získané kontakty

V případě, že soutěž skončila a chcete dále pracovat se svými zákazníky, je dobré následovat s mailingovou kampaní, aby se daly kontakty správně vytěžit. Získané maily totiž můžete oslovit kolikrát chcete a náklady na marketing se tak rychle vrací.

Ceník

soutěží
Tipovací soutěž

se sběrem kontaktů

6 900 Kč
Soutěž s propagací

včetně kreditu 1 000 Kč

7 900 Kč

Už jen krůček!

Taky chcete budovat loajalitu se svými zákazníky? Napište nám.