souteze-na-fb

Marketingový audit

Děláte co můžete, ale stále je něco špatně a nefunguje to? V tom případě Vám uděláme kompletní (nebo zběžný) marketingový audit, podíváme se na slabá místa a dostanete konkrétní doporučení, co změnit.

dejte-o-sobe-vedet

Analýza klíčových slov

Dříve než začnete inzerovat je nutné vědět, co lidi vlastně hledají. Stejně tak, když tvoříte texty pro své nové webové stránky, je dobré znát, co zákazníci chtějí. Výsledkem budou průměrné roční přehledy hledanosti jednotlivých výrazů, které Vám ušetří mnoho času.

mailing-budovani-databaze

Analýza webu

Pokud Váš web zákazníci opouštějí při hledání nebo i v rámci nákupního košíku, je někde chyba. Jsme schopni Váš web monitorovat a na základě několika nástrojů odhalit, kde je chyba a jak ji napravit.

budovani-loajality

Analýza emailů a mailové strategie

Pravidelné posílání newsletterů může po chvíli spadnout v rutinu a najednou posíláte jen slevy a akce. Podíl otevřených emailů a konverze tak rapidně klesá. Podíváme se Vám na to, co změnit a zlepšit, aby vše fungovalo zase tak, jak má.

responzivni-design

Analýza zákazníků

Víte, kdo jsou Vaši zákazníci? Věřte, že VŠICHNI to nejsou. A víte co je zajímá, podle čeho se rozhodují, na čem jim záleží a proč nakupují zrovna u Vás? Podíváme se na to a vytvoříme marketingové persony, které jsou pro další aktivity zcela klíčové.

programovani-testovani

Analýza konkurence

Někdy se snažíme objevit Ameriku. Přitom se stačí podívat na to, co dělá konkurence jinak a co jí funguje. Pak si vybrat jen to, co odpovídá našim hodnotám a posunout se díky konkurenci na novou úroveň.

fotosoutez

Hloubková analýza trhu

Hloubková analáza trhu v sobě obsahuje analýzu zákazníků, konkurentů, produktu i trhu samotného. Jedná se o komplexní několikastránkový dokument vytvořený na míru podle toho, za jakým účelem se tato analýza vypracovává.

mailing

A co dál?

rozhodnutí je jen na Vás

Když už víte, co udělat či zlepšit, je třeba dát se do díla. Záleží zda chcete budovat povědomí o značce, vylepšit web nebo komunikaci se stávajícími zákazníky.

Ceník

strategie a analýz
Shromažďování podkladů
590 Kč/h
Tvroba

analýz a návrhů

1 250 Kč/h

Už jen krůček!

Taky chcete vědět na čem jste a co zlepšit? Napište nám.