fbpx

Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou stěžejní částí vašeho podnikání a proto kladu maximální důraz na každý jednotlivý webový projekt. Společně si projdeme vaše plány a navrhneme řešení, které bude maximálně odpovídat těmto požadavkům – ať se jedná o mikrostránku, one-page web, firemní stránky nebo rozsáhlé webové stránky na míru. Samozřejmostí je i potřebný redakční systém s administrací na míru pro snadnou správu a úpravu obsahu.

tvorba webovych stranek

Web pro každou příležitost

Mým cílem je váš úspěch, a proto tvořím design v souladu s firemní identitou. Intuitivní administrace a základní optimalizace je samozřejmostí. Webové stránky je možné doplnit i speciálními funkcemi jako jsou rezervace, online platby a automatizace procesů pro maximální uživatelský zážitek. To vše jde ruku v ruce s technickými požadavky na zabezpečení formou https a napojením na analytics pro měření výsledků.

Jak vypadá spolupráce krok za krokem

briefing

1. Představy a cíle​

Společně probereme Vaši představu, hodnoty projektu a definujeme si cíle. Na základě toho vytvoříme přesný harmonogram prací, náročnosti a s tím spojený odhad ceny a termínů.​
concept

2. Rešerše a podklady​

Následně se zaměřím na tvorbu podkladů a rešerši zdrojů. Je nutné, abyste vynikli a nekopírovali konkurenci. Zaměřím se na klíčová témata a cílové skupiny.​
information

3. Výstupy a korekce​

Vytvořím vzorové stránky, na které mi dáte zpětnou vazbu a následně dotvořím další části, aby byla práce efektivní. Na závěr se povrtám v technických věcech, aby byl web rychlý, zabezpečený a vyladěný pro SEO.
documentation

4. Předání a implementace​

Po odsouhlasení stránky překlopíme, aby byl výpadek minimální. Získáte přístupy a instruktážní videa, jak se systémem pracovat bez limitů. V případě, že zkušební provoz odhalí nějaké nedostatky, tak je zapracuji.

Na počátku spolupráce dostanete kalkulaci s odhadem časové a finanční náročnosti s ohledem na složitost a komplexnost projektu. U nových projektů je nutná záloha ve výši 50 % z ceny zakázky, druhá polovina polovina je splatná při předání. U stávajících klientů je možné dle typu zakázky platba po dodání. Pokud váháte, podívejte se na vybrané projekty.

Spokojení klienti

Vybrané projekty

emovio optimalizace webovych stranek e1693677581460

Emovio – kompletní překopání webových stránek

Emovio je portál udržitelné mobility a nechal si historicky udělat webové stránky. Pokud ale nejsou udělané pořádně, dříve či později se neduhy projeví. A přesně v tu chvíli jsem byl osloven. Klient potřeboval přeskládat některé sekce, doplnit funkce, zároveň potřeboval stránky zrychlit, lépe ochránit a hlavně zaktualizovat. Ale šablona půlku věcí neumožňovala. A tak jsem stránky kompletně překopal. Design se neměnil, aby nebyli uživatelé překvapeni, vytvořil šablony na míru, které usnadňují práci se systémem, ubral asi polovinu pluginů, čímž se snížily nároky na celý systém a s tím spojená rychlost.

Společně s tím se měnil i hosting, protože pokud myslíte svůj business vážně, wedos prostě nechcete (a každý kdo ho zkusil, tak ví, o čem mluvím). Po předělání celých stránek po technické stránce, tak jsem zapracoval ještě na zabezpečení. Web totiž čas od času trpěl DDoS útokům z východu kvůli některým článkům. Díky tomu, že se jedná o zpravodajský web, tak se dalo využít zabezpečení proti DDoS útokům od Google.

Pro rozvoj projektu a díky vysoké návštěvnosti jsem pak web napojoval na reklamní systém od Seznamu. To by samo o sobě nebyl takový oříšek. Nastavil jsem požadované plochy, ty spároval s poskytnutými kódy a vše fungovalo. Ovšem ve chvíli, kdy uživatel nepřijde ze zdroje seznamu, tak by se mu správně měla zobrazit inzerce, kterou si klient domluvil se svými zákazníky. A ještě jiné reklamy v případě, že přišel z Google. Celkově tak bylo nutné nastavit inzertní plochy s ohledem na zdroj, odkud uživatel přišel a podle toho vypínat či zapínat vybrané reklamní plochy.

disruptivehub tvorba webovych stranek 1

DisruptiveHUB – tvorba webových stránek

DisruptiveHUB – HUB pro start-upy, které mění trh, potřeboval vytvořit nové webové stránky. Po diskusi s klientem jsme vymysleli prvky, které budou prezentovat nejen nosnou myšlenku, ale i hodnoty DisruptiveHUBu. Použil jsem proto korporátní barvy a pro narušení jsem pro nadpisy nastavil tzv. glitch efekt, kdy nadpisy problikávají v tendenci narušit svou pozici. Celý efekt jednostránkového webu pak dokreslují masky obrázků, které jdou proti trhu, a různé abstraktní a geometrické prvky, které se animují v reakci na pohyb myši. Každý návštěvník pak má jasno, že v DisruptiveHUB se mění pravidla.

imcerny lojzatech nazev projektu webove stranky

Lojza.tech – koncepce, název projektu a webové stránky

Firma Adventio Technologies potřebovala vystoupit z řady a zároveň zjednodušit a polidštit celý přístup. Vlastními slovy jim zákazníci nerozuměli, co dělají, proč si je vybrat a že integrace služby není složité a ušetří firmě statisíce. Společně s Jiřím Musilem z BavíMěTo jsme službu pojmenovali. Myšlenka byla prostá – služba je tak jednoduchá, že s ní dokáže pracovat každý Lojza. František Burda pak dal Lojzovi tvář. Pak už jen zbývalo vytvořit výkladní skříň v podobě webových stránek, kde je vše přehledně a strukturovaně vysvětleno. To by ale nestačilo, a proto je pomyslná třešnička na dortu na konci webových stránek v podobě kalkulačky, kde si každý spočítá, kolik mu služba ušetří.

Pořádné webové stránky
čekají i na Vás.

Setkání u dobré kávy je nezávazné. A jestli stále váháte, tak mrkněte na reference. Mou vizitkou jsou nadšené reakce klientů.

cta-img