souteze-na-fb

Korekce

Kdopak mi to zkontroluje?

Ne každý vládne slovem a čeština může být často problém. Proto je dobré nechat text zkontrolovat profesionálem, který nosí v hlavě všechny pravidla a případně i nahradí slova vhodnějšími, aby byl text údernější.

dejte-o-sobe-vedet

Slogany

jasně - stručně - výstižně

Vytvořit slogan dá pořádnou fušku. Často je nutné proniknout až k podstatě výrobku, služby, hodnoty, kterou business obsahuje. Navíc musí být slogan jednoduchý a lehce zapamatovatelný.

mailing-budovani-databaze

Hledání domény

protože MyChcemePomoci.cz

Máte vytipovaný název firmy nebo produktu, ale doména je obsazená? Žádný problém! Pokaždé jsme zatím dokázali najít řešení, které bylo stejně dobré, ne-li lepší, než původní záměr.

budovani-loajality

Tvorba příspěvků

naše texty, váš facebook, vaše kontrola

Staráte se o firemní FB, ale nejste přes texty? Nevíte, který článek osloví vaše zákazníky. Máme zkušenosti se spoluprací, kdy najdeme článek dle zadání, napíšeme krátký příspěvek a jinak máte vše ve vlastních rukou.

responzivni-design

Tvorba textů do emailingu

ty akce a slevy jsou už nuda

Měníte brand, rozšiřujete služby, máte firemní výročí nebo se povedla důležitá spolupráce? Řekněte o tom svým zákazníkům a upevněte své vztahy. Nikdo přece nechce dostávat jen prodejní emaily.

programovani-testovani

Tvorba textů na firemní web

produktové stránky nebo eshop

Potřebujete otextovat nové webové stránky, zatraktivnit popisy produktů nebo psát pravidelné recenze na nové zboží? Zvládáme i mnohem více.

fotosoutez

Tvorba scénářů

protože scénář je anorektická verze románu - Jiří Pavlovský

Potřebujete natočit promo video, instruktážní video nebo video kurz? Poradíme Vám se scénářem, jeho délkou i obsahem. Na základě konzultace vytvoříme náměty, které dále rozpracováváme až do výsledného díla.

vyhra-souteze

Texty do letáku

musí zaujmout na první pohled

Problémem při tvorbě letáků je, že se snažíme sdělit mnoho informací najednou. Je důležité ale vypíchnout klíčové informace a zároveň zaujmout emocí či příběhem. Podrobný popis is pak lidé dohledají.

pravni-podminky

Tisková zpráva

neboli press release

Tisková zpráva buduje pozici vaší firmy pomocí objektivní, nezaujaté maximálně jednostránkové zprávy, která se drží 1 tématu a uvádí fakta. Není nic staršího než včerejší tisková zpráva.

soutezni-portaly

A co dál?

Fotky a fotoprodukce

Fotka vydá za tisíc slov a pokud již máte texty na míru přesně podle potřeby, je čas je oživit fotkami.

Ceník

textů a copywritingu
Tvorba textů
1 250 Kč/h
Korekce

a studování podkladů

590 Kč/h

Už jen krůček!

Taky chcete budovat loajalitu se svými zákazníky? Napište nám.