tvorba webu imcerny

Proč

mít pořádný WEB

Jak si ověřit, že jste solidní firma? Musíte mít značku, historii, možná prodejnu, ale hlavně kvalitní webové stránky. Firma bez webových stránek dnes zkrátka působí nedůvěryhodně. Navíc usnadní mnoho práce, protože na ně můžete dát vše, co vaše zákazníky zajímá, co hledají a co potřebují.

nejinovator-webove-stranky-portfolio

Redakční systém

který nezklame

Chcete se starat o webové stránky sami? Tvoříme je s redakčním systémem, abyste to zvládli i bez znalosti kódování. Je to pak stejně jednoduché jako psát text ve wordu.

run2

Čas

jsou peníze

Doba vytvoření webových stránek se odvíjí od složitosti a od připravených podkladů. Většinu webových stránek zvládáme vytvořit za 2-3 týdny, dále pak další 2 - 3 týdny ladíme detaily. Nejrychleji jsme je zvládli přes noc za 12 hodin. Vše proto urychlíte správnou přípravou na začátku a intenzivní komunikací.

tvorba webu imcerny

Google analytics

aby web fungoval naplno

Do každých stránek je samozřejmostí instalace google analytics. Díky tomu máte přehled o návštěvnosti webových stránek, o nejoblíbenějších stránkách a další užitečné přehledy. Pro podrobnější sledování návštěvníků webových stránek je však nutné analytics správně nastavit. Pomůžeme vám vyznat se i v těchto datech.

responzivni-design

Responzivní design

protože soutěžit chceme i na mobilech

Pro každou soutěž vypracováváme unikátní design v souvislosti s výhrou nebo firemním designem klienta. Kromě designu soutěže však zpracováváme i vstupní stránku (FanGate), příspěvek na zeď, a to tak, aby vše bylo v maximální kvalitě.

grand-prix-restaurant-sprava-firemni-facebook-portfolio

EET a platební brána

nejen pro snadný nákup

Až tři čtvrtiny zákazníků dnes platí na internetu platební kartou, a proto by ani vaše stránky neměly opomenout tuto bránu. Navíc eshop s platbou kartou je pro zákazníka lepší, protože má garanci vrácení peněz v případě, že by mu zboží nedorazilo.

tvorba-webových-stránek-well-being-camp-portfolio

Správa a aktualizace

Webové stránky jsou jako auto. Pokud chcete, aby fungovalo vždy perfektně, musíte s ním jezdit do servisu. A u stránek je to stejné. Zajistíme, aby byly vždy aktuální a funkční.

kvk-technology-webova-stranka-portfolio

Zálohy

Abychom zajistili maximální funkčnost webu, tak ho pravidelně zálohujeme. Máte tak jistotu, že o data nepřijdete ani při hackerském útoku.

tvorba-webových-stránek-well-royal-party-servis-portfolio

Moduly a pluginy

Webové stránky dnes rostou s vámi podle potřeby. Nemusíte tak pokaždé platit za nový web, ale jen doplníte, co je třeba. Dokážete tak ušetřit nemalé výdaje a navíc máte někoho, kdo se o vše vždy postará.

tvorba webu imcerny

Ochrana

udržíme vše v bezpečí

Většina webů (až 60 %) světově využívá WordPress. Hacker tak raději napíše program pro většinu a zkouší štěstí. My stránky vždy zabezpečujeme několika úrovněmi. Například tak, že se do administrace nikdo nepřihlásí jinak, než z vaší a naší kanceláře.

soutezni-mafie

Poradenství

před zahájením to opravdu probereme ze všech stran

Jak vybrat doménu a správný hosting? A jaký SSL certifikát? Název domény může být kritický pro celý projekt, protože musí být lehce zapamatovatelný, výstižný a obsahovat klíčové slovo. Hosting zase určuje spolehlivost a rychlost fungování stránek. Budeme u toho s vámi a nenecháme nic náhodě.

mailing

A co dál

reklama vás posune

No a pokud už máte stránky zcela podle svých představ, je nutné sehnat zákazníky. Pokud chcete budovat věrné zákazníky, pracujte se sociálními sítěmi či emaily. Pokud je ale potřebujete rychle, budete potřebovat placenou PPC reklamu někdy též známou jako proklikovou reklamu. Navrhneme vše tak, abyste dosáhli svých cílů.

Ceník

Webové stránky
jednoduchý web do 15 h
průměrný web cca 15-20 h
web na míru od 20 h
Tvorba webu
1 250 Kč/h
Plnění obsahu
590 Kč/h

Už jen krůček!

Taky chcete budovat loajalitu se svými zákazníky? Napište nám.