prubeh-video-naucime-skoleni-marketing

Průběh

aneb vše uděláme za Vás

Pro natáčení je třeba hned několik věcí. Scénář, rekvizity, herce, místo a správné vybavení. Natáčení 30 vteřinového videa nám zabere celkově zhruba 4 hodiny. Co vše se v tom skrývá? Čtěte níže.

reklamni-video-video-naucime-skoleni-marketing

Reklamní video

hlavně zaujmout a být originální

Zaujmout, vypíchnout hlavní body, to vše jasně, srozumitelně, ale hlavně poutavě a kreativně. Reklamní video pak může být použité jak na youtube, facebooku, ale i třeba na obrazovkách v nemocnicích.

instruktazni-video-naucime-skoleni-marketing

Instruktážní video

pro výstižné vysvětlení

Jak nejlépe vysvětlit, jak používat danou službu nebo produkt? Text se nechce nikomu číst a video dokáže rychle a snadno ukázat, jak na to.

vzdelavaci-video-naucime-skoleni-marketing

Vzdělávací video

pro rozvoj zákazníků

Jeden ze způsobů budování komunity je vzdělávací video. Ukážete zákazníkům, jak se rozvíjet, jak růst a oni vás budou pravidelně sledovat.

serie-video-naucime-skoleni-marketing

Série

pro budování věrných sledujících

Máte toho hodně na srdci, ale do jednoho videa se vše nevejde? Udělejte sérii, kde můžete sledující navnadit na to, co je čeká příště. Budujete si tak věrné sledující, s kterými můžete po skončení série i nadále pracovat například skrze emaily.

intro-outro-video-naucime-skoleni-marketing

Intro / Outro

pro snadné zapamatování Vás a Vaši značky

Potřebujete budovat povědomí o své značce? Nebo jen potřebujete dát svému videu ten správný začátek nebo konec? Intro / outro je skvělý nástroj, jak ukázat, že toto video pochází z Vaší dílny.

fotosoutez

Pozvánky a reference

pro lepší zapamatovatelnost a důvěryhodnost

“Papír” snese všechno. Reference od Petra N. a Marušky C. jsou jistě dobré, ale nic nevzbudí větší důvěru, než video s referencemi, kde svou roli kromě obsahu hraje i nadšení zákazníků, jejich gesta, síla hlasu.

scenar-video-naucime-skoleni-marketing

Scénář

pro správně zvolená slova

Vím, co chci říct, ale neumím to říct. Potom je třeba udělat scénář. Sílu správně zvolených slov nelze v žádném případě podceňovat.

komparz-rekvizity-lide-marketing-skoleni

Komparz

ať už herci či amatérští nadšenci

Každé pořádné video potřebuje skvělé herce. Těmi mohou být buď vaši zaměstnanci, amatérští nadšenci nebo profesionální herci. Dokážeme zajistit vše, stačí si vybrat.

hudba-video-naucime-skoleni-marketing

Hudba

pro dosažení ještě lepšího výsledku

Jak získat z videa maximum? Chce to hudbu, která podkreslí celkový výsledek a hraje si s emocemi sledujícího. Zároveň však nesmí být rušivá, aby nepřebila hlavní sdělení.

soutezni-mafie

Rekvizity

k doladění detailů

Při natáčení videa je nutné myslet na každý detail. Do každého videa je možné vložit několik prvků, které sice nejsou podstatné, ale v celkovém dojmu jsou nepostradatelné. Pomůžeme Vám s přípravou rekvizit, aby bylo video autentické a realistické.

produkce-strih-video-naucime-skoleni-marketing

Postprodukce / střih

dáme Vaše video dokupy

Při natáčení točíme každou scénu několikrát. Střih dává videu na dynamice a divák se pak nenudí. Taky je třeba upravit šum v pozadí, doladit barvy a dát vše dokupy.

skoleni

A co dál?

No přeci školení!

Pokud chcete svůj business posouvat stále dále, lépe rozumět věcem, které děláte, pak je třeba získat ty správné informace a postupy. Naučíme Vás to přesně tak, jak to děláme my, protože víme, že to funguje.

Ceník

videoprodukce
Kamera, střih, scénář

prostě tvorba videa

1 250 Kč/h
Příprava scény

operativa

590 Kč

Už jen krůček!

Taky chcete vlastní promo video nebo videokurz? Napište nám.