1

Na míru

šité speciálně pro Vás a Vaši firmu

Každé školení tvoříme na míru Vašim požadavkům. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a najímají si nás i školící firmy. Každý řešíme malinko odlišný problém a je proto nutné se zaměřit přesně na to, co aktuálně potřebujete.

2

Individuální

jeden na jednoho

Individuální školení jeden na jednoho jsou dobrá díky tomu, že se dají 100% přizpůsobit jen pro Vás. Jedná se tak více o kombinaci školení a mentorování, protože máte prostor ptát se, vyzkoušet si danou věc, či něco zopakovat.

3

Skupinová

společně s dalšími firmami

Skupinová školení jsou určená široké veřejnosti. V průběhu školení si řekneme, čeho chceme na konci dosáhnout a celou dobu k výsledku směřujeme. Mít skupinu lidí, kteří jsou na podobné úrovni jako Vy je velmi užitečné.

4

Firemní

víc hlav víc ví

Firemní školení jsou kompromisem mezi individuálním a skupinovým školením. Řeší se jen problémy Vaší firmy, ale zároveň má možnost více lidí do průběhu zasahovat.

5

Interaktivní / praktická cvičení

nebudete se nudit a navíc si to budete pamatovat

Každé školení je založené na nudné teorii a na praxi zbývá jen málo času. Naše školení si zakládají na tom, aby minimálně 50 % času byla praktická cvičení, protože jen tak si to skutečně zapamatujete.

6

Na 1h i na 1 den

aneb říct to, co je důležité

Na každé téma se dá povídat několik dní. Kumšt ale je vypíchnout jen to důležité, aby to nezabralo moc času a tím pádem i nákladů.

7

Prostory

přizpůsobíme podle Vás a Vašich možností

Podle typu školení máme několik možností, pro volbu prostorů. Jsme schopni pojmout malé i větší skupiny, stejně jako přijet k Vám a udělat školení ve Vašich prostorách.

8

Lidskost

nám budete rozumět, nemluvíme ufonsky

Znáte ten pocit, kdy školitel něco říká, ale vy si přijdete, jako by mluvil ufonsky? Všichni jsme lidi a důležité je, aby jste uměli daný nástroj používat, ne jak se správně nazývá.

9

A co dál?

naplánovat strategii

Pokud už se umíte starat o svůj marketing sami, je nutné vědět, v jakém prostředí se pohybujete. Potřebujete poznat svou konkurenci i zákazníky do hloubky a podívat se na celou věc z nadhledu. Důležité je plánování strategických kroků, nikoliv jen těch každodenních.

Ceník

vzdělávání a školení
Školení

na míru

2 000 Kč/h
Videonávody

pro práci s webem

1 250 Kč/h

Už jen krůček!

Taky chcete budovat loajalitu se svými zákazníky? Napište nám.