fbpx

Copywriting a tvorba textů

Už se netrapte vymýšlením zajímavých textů. Opřete svůj marketing o texty, které fungují. Kompletně otextuji web i svět mimo něj. Copywriting tvořím na míru vaší značce, produktům i zákazníkům. Copywriting musí být jasný, stručný, čtivý, poutavý, pravdivý, v souladu se SEO pravidly a hlavně psaný pro lidi. Jedině tak  vybudujeme váš lovebrand.

copywriting psani textu imcerny

Texty pro každou příležitost

Jak vypadá spolupráce krok za krokem

briefing

1. Představy a cíle​

Společně probereme Vaši představu, hodnoty projektu a definujeme si cíle. Na základě toho vytvoříme přesný harmonogram prací, náročnosti a s tím spojený odhad ceny a termínů.​
concept

2. Rešerše a podklady​

Následně se zaměřím na tvorbu podkladů a rešerši zdrojů. Je nutné, abyste vynikli a nekopírovali konkurenci. Zaměřím se na klíčová témata a cílové skupiny.​
information

3. Výstupy a korekce​

V tomto kroku vzniknou první výstupy, otestování variant, zpětné vazby a korekce. Cílem je, aby texty byly nejen čtivé, ale i funkční. Před předáním projde vše finální korekturou.
documentation

4. Předání a implementace​

Výstupy získáte v domluvených formátech tak, abyste je mohli snadno implementovat. Nechybí ani instrukce, jak s texty pracovat a pokud na to nikoho nemáte, tak Vám texty i nasázím.​

Na počátku spolupráce dostanete kalkulaci s odhadem časové a finanční náročnosti s ohledem na složitost a komplexnost projektu. U nových projektů je nutná záloha ve výši 50 % z ceny zakázky, druhá polovina polovina je splatná při předání. U stávajících klientů je možné dle typu zakázky platba po dodání. Pokud váháte, podívejte se na vybrané projekty.

Spokojení klienti

Vybrané projekty

imcerny udelejedojem nazevprojektu brand logo design 2

UdělejDojem – vymyšlení názvu projektu, definování brandu a tvorba loga

Tenhle projekt mě opravdu baví. Jak jednoduše nazvat stylistku, vizážistku a kosmetičku, která nepracuje jen s ženami, ale i s podnikateli a nevěstami? Která navíc neprodává jen produkty a služby, ale i kurzy? Vymyslet název, který bude chytlavý, zapamatovatelný, bude vystihovat její podstatu a nebude klišé, tak to byl oříšek. A ještě aby byla volná doména a nepletli si Vás s někým jiným. Po sérií téměř 100 různých kombinací se slovy “styl”, “být vidět”, apod. jsem se dostal k tomu správnému názvu – UdělejDojem! Nastavení barev celého brandu vhodně kombinující “ženskou” růžovou a “mužskou” modrou pak bylo jasnou volbou. Font nemohl být patkový, ani bezpatkový, protože sílu, energii a charisma z prvního dojmu dodá jen script (psaný font), kde jednotlivé tahy štětcem přesně vystihují hodnoty projektu.

imcerny lojzatech nazev projektu webove stranky

Lojza.tech – koncepce, název projektu a webové stránky

Firma Adventio Technologies potřebovala vystoupit z řady a zároveň zjednodušit a polidštit celý přístup. Vlastními slovy jim zákazníci nerozuměli, co dělají, proč si je vybrat a že integrace služby není složité a ušetří firmě statisíce. Společně s Jiřím Musilem z BavíMěTo jsme službu pojmenovali. Myšlenka byla prostá – služba je tak jednoduchá, že s ní dokáže pracovat každý Lojza. František Burda pak dal Lojzovi tvář. Pak už jen zbývalo vytvořit výkladní skříň v podobě webových stránek, kde je vše přehledně a strukturovaně vysvětleno. To by ale nestačilo, a proto je pomyslná třešnička na dortu na konci webových stránek v podobě kalkulačky, kde si každý spočítá, kolik mu služba ušetří.

portfolio ciri 1024x683 1

Smart akcelerátor CIRI – popularizace strategických oborů

Pro regionální investiční a rozvojovou agenturu Královehradeckého kraje jsem vytvořil texty pro progresivní obory tohoto kraje. Copywriting se týkal oborů doprava, strojírenství, lesnictví a zemědělství, elektronika, biomedicína a textilní průmysl. Zábavnější formou jsem přiblížil mladším cílovým skupinám stěžejní informace o Královehradeckém kraji a rozšířili tak jejich povědomí o kraji, ve kterém žijí.   

Úderné texty
čekají i na Vás.

Setkání u dobré kávy je nezávazné. A jestli stále váháte, tak mrkněte na reference. Mou vizitkou jsou nadšené reakce klientů.

cta-img