fbpx

Logo a Brand design

Grafika, design, logo – první věci, kterých si váš zákazník všimne. Proto tvořím kreativní originální design, který zasáhne srdce zákazníků i vás samotných. Svou vášeň a nadšení vkládám do každého projektu, ať již jde o vizitky, katalogy, firemní tiskoviny nebo kompletní firemní identitu v podobě jednotného vizuálního stylu. Spokojím se jen s nejvyšší kvalitou, a proto dohlédnu i na produkční část od tisku až po instalaci.

logo brand design imcerny

Jak vypadá spolupráce krok za krokem

briefing

1. Představy a cíle​

Společně probereme Vaši představu, hodnoty projektu a definujeme si cíle. Na základě toho vytvoříme přesný harmonogram prací, náročnosti a s tím spojený odhad ceny a termínů.​
concept

2. Rešerše a podklady​

Následně se zaměřím na tvorbu podkladů a rešerši zdrojů. Je nutné, abyste vynikli a nekopírovali konkurenci. Zaměřím se na klíčová témata a cílové skupiny.​
information

3. Výstupy a korekce​

Vytvořím různé varianty designu s ohledem na využití designu v digitálním i reálném světě. Z designu, který si vyberete pak vzniknou další mutace, dokud nezískáme finální podobu.
documentation

4. Předání a implementace​

Na závěr celkový design dočistím a připravím pro předání či další implementaci. Získáte jak zdrojová data, tak i instrukce, jak s designem pracovat a jak ho zakomponovat například do webových stránek.

Na počátku spolupráce dostanete kalkulaci s odhadem časové a finanční náročnosti s ohledem na složitost a komplexnost projektu. U nových projektů je nutná záloha ve výši 50 % z ceny zakázky, druhá polovina polovina je splatná při předání. U stávajících klientů je možné dle typu zakázky platba po dodání. Pokud váháte, podívejte se na vybrané projekty.

Spokojení klienti

Vybrané projekty

imcerny udelejedojem nazevprojektu brand logo design 2

UdělejDojem – vymyšlení názvu projektu, definování brandu a tvorba loga

Tenhle projekt mě opravdu baví. Jak jednoduše nazvat stylistku, vizážistku a kosmetičku, která nepracuje jen s ženami, ale i s podnikateli a nevěstami? Která navíc neprodává jen produkty a služby, ale i kurzy? Vymyslet název, který bude chytlavý, zapamatovatelný, bude vystihovat její podstatu a nebude klišé, tak to byl oříšek. A ještě aby byla volná doména a nepletli si Vás s někým jiným. Po sérií téměř 100 různých kombinací se slovy “styl”, “být vidět”, apod. jsem se dostal k tomu správnému názvu – UdělejDojem! Nastavení barev celého brandu vhodně kombinující “ženskou” růžovou a “mužskou” modrou pak bylo jasnou volbou. Font nemohl být patkový, ani bezpatkový, protože sílu, energii a charisma z prvního dojmu dodá jen script (psaný font), kde jednotlivé tahy štětcem přesně vystihují hodnoty projektu.

portfolio felixinvest 1024x683 1

Felixinvest – Logo a brožury pro investory

Pro společnost FelixInvest, která otevírá dveře do světa nemovitostních investic, jsem navrhl moderní logo. Zadání znělo jasně: Jednoduché, ale zároveň atraktivní logo, které bude v investorech vyvolávat pocit bezpečné investice. Vytvořil jsem 8 variant a finální verzi jsem pak dočistil. Poté jsme vytvořili brožuru s investičními listy jednotlivých nemovitostí, aby investoři měli prospekt, ke kterému se mohou kdykoliv vrátit a dozví se veškeré informace.

nexoo portfolio

Nexoo – logo design, webdesign, tvorba webových stránek

Nexoo se zaměřuje na chytrou mobilitu na základě analýzy cyklistických tras ve městech. V rámci projektu se tedy snoubí chytré technologie s enviromentalismem, dopravou a zároveň bezpečím. A přesně v tom duchu bylo potřeba vytvořit nové logo a webdesign, které osloví nejen zástupce měst a obcí, ale i případné sponzory a širokou veřejnost. Důraz na jednoduchost, moderní provedení a lehkost se prolínají každým aspektem vytvořené grafiky.

Unikátní logo a brand design
čeká i na Vás.

Setkání u dobré kávy je nezávazné. A jestli stále váháte, tak mrkněte na reference. Mou vizitkou jsou nadšené reakce klientů.

cta-img