fbpx

Marketingová analýza, strategie a plán

Hezké logo nebo nové webové stránky nestačí. Dle výzkumu na nás cílí 5 000 reklamních sdělení denně. Jak v takové záplavě vyniknout? Cíleně zvolenými komunikačními kanály a koncepcí jednotlivých kroků, které se vzájemně budou podporovat. Není potřeba být vidět všude, stačí být vidět tam, kde je Váš zákazník.

marketingova analyza plan strategie imcerny

Marketingová strategie pro každou příležitost

Každá firma, značka, produkt i služba jsou jiné. A to platí i pro Vaše zákazníky. Je proto zásadní zvolit vhodnou strategii s ohledem na očekávané výsledky, rozpočet nebo termín, kdy chcete daný cíl splnit.

Jak vypadá spolupráce krok za krokem

briefing

1. Představy a cíle​

Společně probereme Vaši představu, hodnoty projektu a definujeme si cíle. Na základě toho vytvoříme přesný harmonogram prací, náročnosti a s tím spojený odhad ceny a termínů.​
concept

2. Rešerše a podklady​

Následně se zaměřím na tvorbu podkladů a rešerši zdrojů. Je nutné, abyste vynikli a nekopírovali konkurenci. Zaměřím se na klíčová témata a cílové skupiny.​
information

3. Výstupy a korekce​

Vytvořím různé varianty možnosti komunikačních kanálů s jejich přínosy i riziky. Podívám se také na to, jak sledovat jejich efektivitu.
documentation

4. Předání a implementace​

Výslednou strategii můžete dostat jako kuchařku podle které se můžete řídit. Pokud však budete chtít zajistit i samotnou realizaci, dohlédnu na ni.

Na počátku spolupráce dostanete kalkulaci s odhadem časové a finanční náročnosti s ohledem na složitost a komplexnost projektu. U nových projektů je nutná záloha ve výši 50 % z ceny zakázky, druhá polovina polovina je splatná při předání. U stávajících klientů je možné dle typu zakázky platba po dodání. Pokud váháte, podívejte se na vybrané projekty.

Spokojení klienti

Vybrané projekty

imcerny udelejedojem nazevprojektu brand logo design 2

UdělejDojem – vymyšlení názvu projektu, definování brandu a tvorba loga

Tenhle projekt mě opravdu baví. Jak jednoduše nazvat stylistku, vizážistku a kosmetičku, která nepracuje jen s ženami, ale i s podnikateli a nevěstami? Která navíc neprodává jen produkty a služby, ale i kurzy? Vymyslet název, který bude chytlavý, zapamatovatelný, bude vystihovat její podstatu a nebude klišé, tak to byl oříšek. A ještě aby byla volná doména a nepletli si Vás s někým jiným. Po sérií téměř 100 různých kombinací se slovy “styl”, “být vidět”, apod. jsem se dostal k tomu správnému názvu – UdělejDojem! Nastavení barev celého brandu vhodně kombinující “ženskou” růžovou a “mužskou” modrou pak bylo jasnou volbou. Font nemohl být patkový, ani bezpatkový, protože sílu, energii a charisma z prvního dojmu dodá jen script (psaný font), kde jednotlivé tahy štětcem přesně vystihují hodnoty projektu.

Buďte vidět.
Buďte slyšet.
Podle plánu.

Setkání u dobré kávy je nezávazné. A jestli stále váháte, tak mrkněte na reference. Mou vizitkou jsou nadšené reakce klientů.

cta-img