fbpx

Social Media a správa firemních profilů

45 % – přesně tolik českých uživatelů využívá sociální sítě denně a přesně o tolik se zvyšuje důvěryhodnost a kredibilita firmy, pokud má aktivní sociální sítě. Jak ale správu sociálních sítí uchopit? Jaké sociální sítě jsou pro vás vhodné? A co na ně pořád dávat?

Rozjedeme marketing na sociálních sítích pro vaši firmu. Stanovíme, jaké sociální sítě zvolit, navrhneme obsahovou strategii a pomůžeme vám s tvorbou obsahu. Prostě uděláme vše pro to, aby se vaše firma stala lovebrandem.

social media firemni profil some imcerny

Sociální sítě z 360°

Podívám se na zoubek Vaší dosavadní komunikaci na sociálních sítích a odhalíme rezervy, na kterých můžete ihned zapracovat. Vyberu vhodné sociální sítě, připravím obsahovou strategii a komunikační plán na míru pro Vaši značku.

Jak vypadá spolupráce krok za krokem

briefing

1. Představy a cíle​

Společně probereme Vaši představu, hodnoty projektu a definujeme si cíle. Na základě toho vytvoříme přesný harmonogram prací, náročnosti a s tím spojený odhad ceny a termínů.​
concept

2. Rešerše a podklady​

Následně se zaměřím na tvorbu podkladů a rešerši zdrojů. Je nutné, abyste vynikli a nekopírovali konkurenci. Zaměřím se na klíčová témata a cílové skupiny.​
information

3. Výstupy a korekce​

Vytvořím příspěvky, na které mi dáte zpětnou vazbu a následně dotvořím další, aby byla práce efektivní. Společně s tím připravím vizuální šablony, aby jste byli zapamatovatelní a vynikli.
documentation

4. Předání a implementace​

Po odsouhlasení příspěvky naplánuji a sleduji průběžné výsledky. Tím odhalím, na co zákazníci reagují a jaký typ obsahu upravit. Finální report Vám umožní mít přehled o výsledcích a následných krocích.

Na počátku spolupráce dostanete kalkulaci s odhadem časové a finanční náročnosti s ohledem na složitost a komplexnost projektu. U nových projektů je nutná záloha ve výši 50 % z ceny zakázky, druhá polovina polovina je splatná při předání. U stávajících klientů je možné dle typu zakázky platba po dodání. Pokud váháte, podívejte se na vybrané projekty.

Spokojení klienti

Vybrané projekty

ceska veda dos veta sprava firemnich profilu

Česká věda do světa – správa firemního profilu na facebook, twitter a LinkedIn

Popularizace vědy. Sdílení úspěchů českých firem v ČR i v zahraničí. Tak přesně o tom je projekt Česká věda do světa. Na starost je toho víc, ale nejvíc mě baví sledovat výsledky napříč jednotlivými sociálními sítěmi. Tipnete si, jestli má lepší výsledky facebook, twitter nebo LinkedIn? Malá nápověda, která možná některé překvapí, facebook to není.

vlastni cesta automatizace linkedin

Vlastní cesta – automatizace LinkedIn

Projekt Vlastní cesta potřeboval rozšířit své řady specialistů z vybraných oborů, které byly poměrně složité na zacílení přes běžné komunikační kanály. Však posuďte sami – automatizace v logistice, interim krizový či procesní manažer, apod. Zvolil jsem proto cestu přímé osobní komunikace (žádné reklamy), kdy jsem automatizoval úvodní komunikaci na LinkedIn a ve chvíli, kdy bylo nutné sofistikovanější odpovědi, tak ji přebral klient. Podařilo se získat cca 1 000 nových propojení měsíčně a naplnit i cíle v počtu leadů.

ktm elektrokola soutez reklama social

KTM elektrokola soutěž – reklama na sociálních sítích

Jak rozšířit povědomí o značce a nově otevřené pobočce? A jak motivovat lidi nakoupit v nové pobočce? Ve spolupráci s GoroMedia jsme připravili soutěž o elektrokolo, která byla podpořená rádiovou a printovou reklamou. K tomu jsem vytvořil kampaň na sociálních sítích, abych zajistil jak maximální dosah, tak maximální počet kliknutí na reklamní stránku. A výsledek? S jistotou víme, že během 2 měsíců nová pobočka utržila jen díky soutěži přes půl milionu a získali jsme stovky kontaktů na zákazníky, které zajímá cyklosport a je tedy velká pravděpodobnost, že opět nakoupí.

Vstupte stylově do světa sociálních sítí.

Setkání u dobré kávy je nezávazné. A jestli stále váháte, tak mrkněte na reference. Mou vizitkou jsou nadšené reakce klientů.

cta-img