fbpx

Webdesign

Pár sekund. Přesně tolik máte času na to, abyste zaujali na internetu. Jenže to není jediné zásadní kritérium, jak mnozí tvrdí. Jde i o přehlednost a strukturu stránek. A taky o rychlost načítání, které může být ovlivněné složitým designem dlouhé stránky s mnoha obrázky. Webdesign proto musí být nejen poutavý, ale i funkční, chytře navržený a v harmonii s firemními hodnotami.

tvorba webovych stranek

Webdesign pro každou příležitost

Mým cílem je váš úspěch, a proto tvořím design v souladu s firemní identitou. Maximální důraz kladu na responzivitu, aby se web skládal správně na počítači, tabletu i mobilu. Každý webdesign musí být něčím zajímavý, abyste vystoupili z konkurenční šedi a zaujali zákazníky chytrým či vkusným řešením.

Jak vypadá spolupráce krok za krokem

briefing

1. Představy a cíle​

Společně probereme Vaši představu, hodnoty projektu a definujeme si cíle. Na základě toho vytvoříme přesný harmonogram prací, náročnosti a s tím spojený odhad ceny a termínů.​
concept

2. Rešerše a podklady​

Následně se zaměřím na tvorbu podkladů a rešerši zdrojů. Je nutné, abyste vynikli a nekopírovali konkurenci. Zaměřím se na klíčová témata a cílové skupiny.​
information

3. Výstupy a korekce​

Vytvořím vzorové stránky, na které mi dáte zpětnou vazbu a následně dotvořím další části, aby byla práce efektivní. Součástí je definování struktury a chování webu a případně i klikací prototyp.
documentation

4. Předání a implementace​

Po odsouhlasení zakázky předám podklady včetně instrukcí, jak s nimi pracovat. Výstupy jsou ve formátu, z kterého dokáže programátor snadno design programovat pro dekstop i mobilní verzi.

Na počátku spolupráce dostanete kalkulaci s odhadem časové a finanční náročnosti s ohledem na složitost a komplexnost projektu. U nových projektů je nutná záloha ve výši 50 % z ceny zakázky, druhá polovina polovina je splatná při předání. U stávajících klientů je možné dle typu zakázky platba po dodání. Pokud váháte, podívejte se na vybrané projekty.

Spokojení klienti

Vybrané projekty

poruchycesko reference 1024x683 1

PoruchyČesko – redesign webových stránek

PoruchyČesko mě oslovily, protože potřebovaly moderní webové stránky pro další expanzi. Zásadní byla příprava stránek pro lokální SEO. Vymyslel jsem proto strukturu, která kombinuje jednotlivé služby s vybranými regiony a městy tak, aby byly stránky dohledatelné. Pracoval jsem s původní barevnou škálou, abych zachoval kontinuitu na přání zákazníka.

Harmonický webdesign
čeká i na Vás.

Setkání u dobré kávy je nezávazné. A jestli stále váháte, tak mrkněte na reference. Mou vizitkou jsou nadšené reakce klientů.

cta-img