fbpx

Jak na firemní PF

Má ještě v dnešní době smysl vytvářet firemní PF? Věřte tomu, nebo ne - smysl to má velký. Nejen, že tímto gestem reprezentujete firmu, ale zároveň dáváte zákazníkovi vědět, že je pro vás důležitý. Pořád vám to přijde jako zbytečná práce? Nechte se přesvědčit, že to není jen staromódní přežitek.
Firemní PF

Nový rok je synonymem nového začátku. A péče o zákazníky i obchodní partnery by měl být jedna z vašich priorit.  Udělejte jim radost a řeknete jim tímto gestem, jak moc si jich vážíte. Nepleťte si však novoročenku s možností využití prodeje. Zapomeňte však na to, že byste přidali do obálky i nějaký ten slevový kupon. Primární funkcí PF je potěšit, ne prodávat. Kupony si schovejte na jinou příležitost. 

Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com

Jak mají novoročenky vypadat?  

Záleží jen na vás, jakou formu PF si zvolíte. Možností je nespočet. Můžete si navrhnout kartičku jen s vytištěným logem, vymyslet k logu i originální text, nebo jen zvolit počítačovou animaci. Můžete si zvolit jakýkoliv tvar, metodu zpracování, umělecké vyjádření, on-line zaslání, osobní předání…

BIC PF 2020 2 1
Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com

Důležité je myslet na kvalitu a také na to, komu všemu budete novoročenky posílat/předávat. Nezapomeňte však, že nejvíce se stále cení osobní předání. Je nám ale jasné, že v případě velkého množství zákazníků nemáte šanci všechny osobně navštívit.

pf atadep1 1 1
Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com

Čeho se vyvarovat? 

Novoročenky si můžete vytvořit sami a inspirovat se můžete například v Canvě. Ale pokud si nejste jisti v kramflecích a na tvorbu novoročenek si netroufnete, nechte to na profesionálech. Prezentujete tím vaši firmu a kolující verše, které si posíláte s přáteli, nejsou úplně vhodnou formou pro firemní komunikaci.  Také myslete na to, že prosinec je jeden z nejchaotičtějších měsíců v roce. Překvapte sami sebe a naplánujte letos včasné odeslání novoročenek.  Uvidíte, že v očích zákazníků a partnerů jen tak nezapadnete. 

DSB PF 1 1
Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com
Exidex PF 1 1
Zdroj: Vlastní zpracování IMCerny.com

Netroufáte si na to sami?  

Bojíte se, že nedokážete vymyslet originální text? Nejste si jisti grafickým zpracováním? Nebo jen nemáte na zpracování čas? Nechte to na nás. PF vám navrhneme, necháme vytisknout, ručně nadepíšeme adresy a postaráme se dokonce i o rozesílku. Chcete k PFku přidat i dárek? Žádný problém, pomůžeme vám ho vymyslet a v případě dostatečné časové rezervy i zrealizovat. Neváhejte nás kontaktovat.   

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Další články

Akt EU o umělé inteligenci: Schváleno! Co to pro nás znamená?

Po dlouhém čekání byl konečně schválen Akt o umělé inteligenci (AI Act), čímž se Evropská unie stává průkopníkem v regulaci této dynamicky se rozvíjející technologie. Ale co to pro nás vlastně znamená? V tomto blogovém příspěvku se ponoříme do hloubky fungování AI Actu, popíšeme jeho kategorizační systém a požadavky na systémy umělé inteligence.

Detail článku »

Smazání facebook profilu do 24 hodin? Podvod nebo skutečnost?

O víkendu mi přišla zděšená zpráva od klienta, říkejme mu třeba Petr. Petr dostal výzvu, že mu chce facebook do 24 hodin smazat firemní profil. Profil, který si již několik měsíců buduje a nyní by mu ho měli zrušit a měl by o vše přijít. Zpráva přišla v sobotu v 6 hodin ráno, a proto nezbývá moc času, je nutné jednat hned! Nejlépe kliknout na odkaz, ověřit identitu, zadat jméno, heslo, potvrdit telefon a nevím co ještě. ALE POČKAT? Není to podvod? 

Detail článku »

Podporuji Česko

Podporuji Česko. Aplikace, která šetří čas a peníze. Jeden ze zakladatelů je Miloš Smejkal Jr. Podnikatel, který miluje svoji značku natolik, že vytvořil ještě větší

Detail článku »