fbpx

Reels Play Bonus aneb za Reels na Instagramu dostanete už brzy zaplaceno 

Jak namotivovat tvůrce, aby byla jejich tvorba intenzivnější? Jednoduše. Zaplatit jim za to. To je hlavní myšlenka společnosti Meta, kterou chce aplikovat na nejžádanější formát na Instagramu – Instagram Reels. Cílem je nedělat rozdíly mezi malými a velkými tvůrci, takže šanci si vydělat nějakou tu korunu navíc budou mít všichni. Do České republiky placená varianta Instagram Reels zatím nedorazila, ale bude!
monetizace-reels

Klíčový trend současnosti na sociálních sítích 

Video je aktuální klíčovou zbraní téměř všech sociálních sítí. Dle statistik společnosti Meta u videa tráví lidé víc než 20 % z času, který tráví na Instagramu. V případě Facebooku se pak jedná dokonce o 50 %! Inspirace u TikToku je jasná, konkurence tím pádem velká a je potřeba kout železo, dokud je žhavé. I proto Meta nezahálí a snaží se tvůrce motivovat a přetáhnout je tak na své sociální sítě. 

za reels dostanete zaplaceno 1
zdroj: www.socialmediatoday.com

Kolik máte sledujících? Na tom nezáleží 

Šanci, jak dostat za svá Reels zaplaceno, budou mít všichni. I vy. Funkce prozatím není aktuálně podmíněna počtem sledujících uživatelů, ale zároveň nebylo ani oznámeno, jak bude vše fungovat v praxi. Jisté zatím jen je, že veškeré přehledy a informace ohledně Reels, získají tvůrci na stránce Reels Play Bonus Insight, kterou najdou na Facebooku. Jakmile Meta vydá aktualizace, dáme vám vědět! ???? 

Co na tu to novinku říkáte? Vytváříte rádi Reels, nebo spíš patříte do skupiny sledujících? Pochlubte se nám.  

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Další články

Akt EU o umělé inteligenci: Schváleno! Co to pro nás znamená?

Po dlouhém čekání byl konečně schválen Akt o umělé inteligenci (AI Act), čímž se Evropská unie stává průkopníkem v regulaci této dynamicky se rozvíjející technologie. Ale co to pro nás vlastně znamená? V tomto blogovém příspěvku se ponoříme do hloubky fungování AI Actu, popíšeme jeho kategorizační systém a požadavky na systémy umělé inteligence.

Detail článku »

Smazání facebook profilu do 24 hodin? Podvod nebo skutečnost?

O víkendu mi přišla zděšená zpráva od klienta, říkejme mu třeba Petr. Petr dostal výzvu, že mu chce facebook do 24 hodin smazat firemní profil. Profil, který si již několik měsíců buduje a nyní by mu ho měli zrušit a měl by o vše přijít. Zpráva přišla v sobotu v 6 hodin ráno, a proto nezbývá moc času, je nutné jednat hned! Nejlépe kliknout na odkaz, ověřit identitu, zadat jméno, heslo, potvrdit telefon a nevím co ještě. ALE POČKAT? Není to podvod? 

Detail článku »

Podporuji Česko

Podporuji Česko. Aplikace, která šetří čas a peníze. Jeden ze zakladatelů je Miloš Smejkal Jr. Podnikatel, který miluje svoji značku natolik, že vytvořil ještě větší

Detail článku »