fbpx

Už nevíte, co sdílet na sociálních sítích? Inspirujte se a přidávejte na svůj profil fotografie ze zákulisí

Oživte content tím, že necháte sledující nahlédnout pod pokličku vaší firmy. Zvýšíte tak nejen angažovanost u příspěvků, ale zároveň rychleji vybudujete loajalitu ke značce. Jaké příspěvky sdílet, abyste umožnili svým sledujícím nahlédnout do každodenního života ve firmě? Máme pro vás několik tipů!
zakulisni-prispevky-na-socialnich-sitich
 • Vyhráli jste cenu Podnikatel roku, expandovali do zahraničí nebo s vámi vyšel rozhovor ve Forbes? Pochlubte se ostatním! 
 • Slavíte v práci narozeniny, svátky nebo jiné události? Šup s tím na sociální sítě.  
 • Pořádáte teambuilding? Natočte Reels na Instagram a nezapomeňte zveřejnit společnou týmovou fotku na zdi (ve feedu).  
 • Vytvořte příspěvek o tom, co váš tým rozesmálo nebo překvapilo. (Nezapomeňte, že příspěvek musí být relevantní k vašemu businessu, jinak to nebude mít úplně smysl :)) 
 • Podělte se o jednotlivé fáze projektu, na kterém právě teď pracujete. Nebojte se sledující oslovit například vytvořením ankety a zjistěte jejich názor.
 • Sdílejte nástroje, které vám v práci usnadňují život.  
 • Je něco, bez čeho vy nebo váš tým nemůže žít? I to patří na sociální sítě!  
 • Jste pet-friendly office? Věřte, že taková fotka pejska od kolegyně Janky nenechá příspěvek bez lajku nebo komentáře. ????  
 • Co/kdo vás v poslední době inspiruje? Podělte se s ostatními.  
 • Seznamte uživatele s lidmi, kteří stojí za firmou (ideálně formou zábavných faktů).  
 • Začínali jste firmu budovat v garáži nebo ve studentském bytě?  Své začátky sdílejte také, pomůže to ještě více navázat vztah se sledujícími.  

Pokud ještě na profilu nemáte žádný příspěvek, který by nechal vaše sledující nakouknout pod pokličku, je na čase začít. Vyzkoušejte během 2-3 měsíců pravidelně sdílet zákulisní příspěvky a sledujte metriky. Porovnejte dosahy, počet to se mi líbí a komentáře s ostatními příspěvky, které v contentu máte. S velkou pravděpodobností vás sledující nejen lépe poznají, ale také v jejich očích budete působit důvěryhodněji a vytvoříte si s nimi spojení, díky kterému se zvýší aktivita na vašich sociálních sítích.  

Důvěryhodnost značky je základem pro podnikání a získání nových zákazníků. Nechte fanoušky nahlédnout do vaší firmy hlouběji. Uvidíte, že se vám to vyplatí. Ne nadarmo se říká, že sdílení příspěvků ze zákulisí patří mezi jednu z cest k úspěchu (nejen) na sociálních sítích. Stačí to jen vyzkoušet. 

Pokud si s příspěvky stále nevíte rady, oslovte nás. Jsme tu od toho! Svěřte svůj profil na sociálních sítích do našich rukou, postaráme se o něj od A do Z.  

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Další články

Smazání facebook profilu do 24 hodin? Podvod nebo skutečnost?

O víkendu mi přišla zděšená zpráva od klienta, říkejme mu třeba Petr. Petr dostal výzvu, že mu chce facebook do 24 hodin smazat firemní profil. Profil, který si již několik měsíců buduje a nyní by mu ho měli zrušit a měl by o vše přijít. Zpráva přišla v sobotu v 6 hodin ráno, a proto nezbývá moc času, je nutné jednat hned! Nejlépe kliknout na odkaz, ověřit identitu, zadat jméno, heslo, potvrdit telefon a nevím co ještě. ALE POČKAT? Není to podvod? 

Detail článku »

Podporuji Česko

Podporuji Česko. Aplikace, která šetří čas a peníze. Jeden ze zakladatelů je Miloš Smejkal Jr. Podnikatel, který miluje svoji značku natolik, že vytvořil ještě větší

Detail článku »